نمایشگاه ملی بانوی سرزمین خورشید به همت موسسه ملی فرهنگی هنری و خلاق سوخته نگاری ایران و همکاری و حمایت بخش خصوصی در سرای نوآوری صنایع خلاق از ۲۵ بهمن الی ۳۰ اسفند برگزار می‌گردد.

“جهت ورود به صفحه اختصاصی نمایشگاه ملی بانوی سرزمین خورشید، کلیک کنید.”

مرتضی نداف مدیر عامل موسسه سوخته نگاری ایران، ضمن اشاره به اهمیت نمایشگاه افزود: تلاش می‌کنیم با تغییر مدل مدیریت فرهنگی در داخل به خواسته‌های مد نظر برسیم. نگاه ویژه به اقتصاد هنر و کمک به چرخه تولید و فروش آثار خلاق فرهنگی و هنری می‌تواند کمک شایانی به اقتصاد خانواده بنماید.

قصد داریم با متمرکز کردن فعالیت‌های هنرمندان در سامانه سوخته نگاری ایران که تمامی رشته‌های هنری را شامل می‌شود، شاهد ایجاد بستری نوین و مجهز در امر فروش باشیم. هنرمندان محترم و فعالان حوزه‌های ذکر شده با ثبت نام در سامانه سوخته نگاری ایران در قسمت باشگاه هنرمندان می‌توانند از مزایای ویژه اعضا بهره‌مند شوند.

هزینه‌ غرفه: ۱۲ متری به مدت ۱۰ روز: ۳ میلیون تومان

نکته مهم: نمایشگاه تا ۳۰ اسفند دایر است و هنرمندان پس از اتمام ۱۰ روز نمایشگاه، می‌توانند در صورت تمایل، مابقی روزها را به قیمت غرفه فعلی تمدید نمایند. یعنی هزینه غرفه ۱۲ متری از ۵ الی ۳۰ اسفند: ۳ میلیون تومان بانضمام ۲۰ درصد از محل فروش

این تخفیف ویژه مختص متقاضیانی است که میخواهند از 25 بهمن شرکت نمایند.

(کل مبلغ برای 35 روز غرفه 12 متری 6 میلیون تومان با تخفیف ویژه)

هنرمندان و فعالان محترم جهت غرفه آرایی و تجهیز می‌توانند اقلام مربوطه را همراه خود بیاورند. (ویترین و میز اختصاصی، سه پایه و…)

هدیه به هنرمندان: برنامه‌ریزی موسسه به گونه‌ای است که بنا داریم با همت هنرمندان و فعالان محترم در حوزه‌های ذکر شده، نمایشگاه را به مدت یک سال در اختیار هنرمندان قرار دهیم که طی قرارداد یکساله با قیمت ایده آل و مطلوب با موافقت هنرمندان، غرفه‌ها در اختیارتان می‌باشد. برنامه ریزی در تبلیغات گسترده و مذاکره با شرکت‌های صادرکننده محصولات مدنظر، از اهداف مهم طرح حمایتی است.

هنرمندان وفعالان محترم جهت غرفه آرایی و تجهیز میتوانند اقلام مربوطه را همراه خود بیاورند .( ویترین و میز اختصاصی ، سه پایه و…

هدیه به هنرمندان : برنامه ریزی موسسه به  گونه ای است که بنا داریم با همت هنرمندان و فعالان محترم در حوزه های ذکرشده ،نمایشگاه را به مدت یکسال در اختیار هنرمندان قرار دهیم . که طی قرارداد یکساله با قیمت ایده آل و مطلوب با موافقت هنرمندان غرفه ها در اختیارتان می باشد.

برنامه ریزی در تبلیغات گسترده و مذاکره با شرکتهای صادرکننده محصولات مدنظر  از اهداف مهم طرح حمایتی است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.