نمایشگاه ملی بانوی سرزمین خورشید

اولین نمایشگاه ملی دستاوردهای بانوان هنرمند و بهترین فرصت برای شروعی پربار و هدفمند جهت ارائه توانمندی‌های بانوان کارآفرین در زمینه‌های صنایع دستی، سنتی، تجسمی، طراحی مد و لباس، سوغات خوراکی، موسیقی و بلاگری

ثبت‌نام و ارسال آثار

23 بهمن

افتتاحیه

25 بهمن الی 5 اسفند

تلفن دبیرخانه

09385011727

آدرس نمایشگاه

تهران، تقاطع انقلاب و فلسطین، ضلع شمال، ساختمان سرای نوآوری صنایع خلاق، طبقه ۱

برای مشاهده موقعیت بر روی نقشه گوگل، «کلیک کنید»

کلیپ‌های معرفی نمایشگاه
توضیحات تکمیلی

نمایشگاه ملی بانوی سرزمین خورشید به همت موسسه ملی فرهنگی هنری سوخته نگاری ایران و همکاری و حمایت بخش خصوصی در سرای نوآوری صنایع خلاق از ۲۵ بهمن الی ۳۰ اسفند برگزار می‌گردد.

مرتضی نداف مدیر عامل موسسه سوخته نگاری ایران، ضمن اشاره به اهمیت نمایشگاه افزود: تلاش می‌کنیم با تغییر مدل مدیریت فرهنگی در داخل به خواسته‌های مد نظر برسیم. نگاه ویژه به اقتصاد هنر و کمک به چرخه تولید و فروش آثار خلاق فرهنگی و هنری می‌تواند کمک شایانی به اقتصاد خانواده بنماید.

قصد داریم با متمرکز کردن فعالیت‌های هنرمندان در سامانه سوخته نگاری ایران که تمامی رشته‌های هنری را شامل می‌شود، شاهد ایجاد بستری نوین و مجهز در امر فروش باشیم. هنرمندان محترم و فعالان حوزه‌های ذکر شده با ثبت نام در سامانه سوخته نگاری ایران در قسمت باشگاه هنرمندان می‌توانند از مزایای ویژه اعضا بهره‌مند شوند.

هزینه‌ غرفه: 12 متری به مدت 10 روز: 3 میلیون تومان

نکته مهم: نمایشگاه تا ۳۰ اسفند دایر است و هنرمندان پس از اتمام 10 روز نمایشگاه، می‌توانند در صورت تمایل، مابقی روزها را به قیمت غرفه فعلی تمدید نمایند. یعنی هزینه غرفه ۱۲ متری از ۵ الی ۳۰ اسفند: ۳ میلیون تومان بانضمام ۲۰ درصد از محل فروش

هنرمندان و فعالان محترم جهت غرفه آرایی و تجهیز می‌توانند اقلام مربوطه را همراه خود بیاورند. (ویترین و میز اختصاصی، سه پایه و…)

هدیه به هنرمندان: برنامه‌ریزی موسسه به گونه‌ای است که بنا داریم با همت هنرمندان و فعالان محترم در حوزه‌های ذکر شده، نمایشگاه را به مدت یک سال در اختیار هنرمندان قرار دهیم که طی قرارداد یکساله با قیمت ایده آل و مطلوب با موافقت هنرمندان، غرفه‌ها در اختیارتان می‌باشد. برنامه ریزی در تبلیغات گسترده و مذاکره با شرکت‌های صادرکننده محصولات مدنظر، از اهداف مهم طرح حمایتی است.

هنرمندان محترم و فعالان گرامی حداکثر تا پایان روز 21 بهمن نسبت به اخذ غرفه و ثبت در سامانه مربوطه فرصت دارند. آثار شهرستان‌ها می‌بایست 23 تا 24 بهمن به دبیرخانه برسد. هنرمندان تهران و البرز صبح 25 بهمن می‌بایست جهت تحویل غرفه و‌ چیدمان اقدام نمایند. (از 7 الی 10 صبح)

تعداد غرفه‌های آماده 10 غرفه 12 متری است که با طراحی زیبا در فضایی لوکس پذیرای بازدیدکنندگان در قلب پایتخت خواهد بود که ویژه آثار سنتی و صنایع دستی است.

غرفه‌های لباس‌های سنتی و محصولات سوغات خوراکی و موسیقی (ساز) در موقعیتی مجزا به نمایش می‌رسند. دیوارهای اطراف نیز در اختیار آثار تجسمی (نقاشی همه سبک، خط نقاشی، مینیاتور، خوشنویشی) برای هر هنرمند 2 الی 3 اثر تا سایر هنرمندان از فضای موجود بهره‌مند شوند.

در صورت استقبال در روزهای ابتدایی، فضاهای بیشتری جهت ارائه به متقاضیان طراحی و تحویل می‌شود که از 5 اسفند تا 30 اسفند می‌توانند از موقعیت نمایشگاه طبق همان مبلغ اولیه 3 میلیون تومان استفاده کنند و تنها 20 درصد از فروش خود را به ستاد اجرایی پرداخت می‌کنند. تبلیغات متنوع از نمایشگاه نقطه قوت برای رونق دادن به کسب و کار هنرمندان می‌باشد.

مشخصات
هزینه
آثار تجسمی جهت نصب به دیوار
1 م.ت
آثار تجسمی جهت نصب به ستون‌های سالن
2 م.ت
مجسمه و المان فلزی و چوبی
500 ه.ت
میز ورک شاپ
1 م.ت
ورکشاپ سوخته نگاری
500 ه.ت
مددجویان
رایگان

لازم به ذکر است که قیمت‌های پیشنهادی غرفه‌ها، یک هفتم قیمت غرف‌های نمایشگاه‌های دولتی است و در جهت حمایت از هنرمندان تخفیف‌های طلایی لحاظ شده است که در واقع هزینه نیست؛ سرمایه گذاری برای اقدامی هوشمندانه است که جز با همت و تلاش میسر نمی‌شود.

تصاویر غرفه‌های نمایشگاه
غرفه روابط عمومی
ثبت نام در نمایشگاه
فایل ها را به اینجا بکشید
انواع فایل های مجاز : jpg, png, jpeg., حداکثر اندازه فایل: 5 MB.