آموزشگاه
مراحل دریافت مدرک

پرداخت شهریه

برای اینکه به یک کسب و کار خوب و واقعی دست پیدا کنید، بایستی هزینه کنید. هنری که رایگان و بدون زحمت بخواهید کسب کنید، ماندگار نیست و شما را به سرانجام نمی‌رساند. شما پس از گذراندن دوره مقدماتی و متوسطه می‌توانید برای ادامه آموزش با بخش کارگاهی ما تعامل کنید که در قبال آموزش آموخته‌های خود را در اختیار تیم کارگاهی قرار دهید و خود را از پرداخت هزینه معاف نمایید.

نظم و انضباط

شرط اول در فراگیری هنر، داشتن نظم و انضباط است. هنرجو موظف است رعایت وقت و تنظیم زمان برای حضور در کلاس‌ها را داشته باشد. چنانچه هنرجو عمدا تاخیراتی در ورود به جلسه آموزشی داشته باشد، به ضرر خودش است و یک جلسه کمتر مطالب آموزشی را دریافت می‌کند.

اخلاق و شئونات

مهم‌ترین بحثی که در انتخاب هنرجو و مربی در مجموعه ما مطرح است، بحث اخلاق و شئونات است.

گروه تلگرام

از بین هنرجویانی که دوره‌های مقدماتی و متوسطه را پشت سر گذاشته‌اند، به شرکت در گروه تحقیقاتی هنر سوخته نگاری دعوت می‌شود و اعضای باشگاه به گروه دعوت می‌شوند. در گروه فقط بحث‌های تخصصی و علمی و ارائه آثار آموزشی که در کلاس‌ها مطرح شده است را ارسال می‌کنند.

شرکت در نمایشگاه

هنرجویان و مربیانی که دوره‌های مقدماتی و متوسطه را طی کرده‌اند و توانایی خلق آثار تجاری را دارند، به نمایشگاه‌های فصلی و داخلی دعوت می‌کنیم تا بتوانند در کنار سایر هنرمندان آثارشان را ارائه نمایند.

عضویت در کارگاه

متقاضیان محترم که تمایل به شرکت در بخش کارگاهی را دارند با ارائه مدارک معتبر و ارائه رزومه در بخش تماس با ما می‌توانند درخواست‌های خودشان را ارسال نمایند.

همکاری در فروشگاه اینترنتی

تیم کارشناسی ما از بین هنرجویان و مربیان فعال برای همکاری در بخش فروشگاهی دعوت به همکاری می‌نماید.

بخش بین الملل

از بین مربیان و کاربران قدیمی و جدیدالورود که از طریق این سایت طی سالیان قبل با ما همکاری داشته‌اند، برای شرکت در بخش فروشگاهی بین المللی در شانزده کشور اسلامی دعوت می‌شود تا بتوانند آثارشان را بهتر ارئه دهند.

توسعه و احیای هنر

تمام تلاش و دغدغه ما حفظ میراث کهن ایران باستان بود که به فراموشی سپرده شده بود. با استعانت از ایزد منان و لطف و برکت قرآن توانستیم این هنر منسوخ و مهجور را به عرصه رقابت‌های هنری بیاوریم که هنوز به جایگاه واقعی‌اش در ایران نرسیده است که تلاش شبانه روزی ما با خلق آثار مطرح و قابل ارائه در مجامع هنری به این مهم دست یافته است.