ابتدا بایستی  در بخش عضویت با ما همراه باشید و یا اینکه از طریق شبکه تلگرام ارسال درخواست نمایید

برای اینکه به یک کسب و کار خوب و واقعی دست پیدا کنید بایستی هزینه کنید. هنری که رایپان و بدون زحمت بخواهید کسب کنید ماندگار نیست و شما را به سرانجام نمیرساند . شما پس از گذراندن دوره مقدماتی و متوسطه میتوانید برای ادامه آموزش با بخش کارگاهی ما تعامل کنید که در قبال آموزش آموخته های خود را در اختیار تیم کارگاهی قرار دهید و خود را از پرداخت هزینه معاف نمایید.

شرط اول در فراگیری هنر داشتن نظم و انضباط است. هنرجو موظف است رعایت وقت و تنظیم زمان برای حضور در کلاسها را داشته باشد. چنانچه هنرجو عمدا تاخیراتی در ورود به جلسه آموزشی داشته باشد به ضرر خودش است و یک جلسه کمتر مطالب آموزشی را دریافت میکند.

مهمترین بحثی که در انتخاب هنرجو و مربی در مجموعه ما مطرح است بحث اخلاق و شئونات است. شئونات شامل بد اخلاقی نکردن – فتنه پراکنی – تخریب  نکردن سایر هنرجویان و مربیان –  تهمت و افترا به هم دوره ای ها و ……..

از بین هنرجویانی که دوره های مقدماتی و متوسطه را پشت سرگذاشته اند به شرکت درگروه تحقیقاتی هنر سوخته نگاری دعوت میشود و اعضای باشگاه به گروه دعوت میشوند. در گروه فقط بحثهای تخصصی و علمی  و ارائه آثار آموزشی که در کلاسها مطرح شده است را ارسال میکنند .

هنرجویان و مربیانی که دوره های مقدماتی ومتوسطه را طی کرده اند و توانایی  خلق آثار تجاری را دارند به نمایشگاههای فصلی و داخلی دعوت میکنیم تا بتوانند د رکنار سایر هنرمندان دیگر آثارشان را ارائه نمایند .

متقاضیان محترم که تمایل به شرکت در بخش کارگاهی را  دارند با ارائه مدارک معتبر و  ارائه رزومه  در بخش تماس باما میتوانند درخواستهای خودشان را ارسال نمایند. هم از طریق ایمیل و هم در تلگرام هر دو راه ارتباطی مقدور است

تیم کارشناسی ما از بین هنرجویان و مربیان فعال برای همکاری در بخش فروشگاهی  دعوت به همکاری مینماید . متقاضیان با ارائه تصاویر با کیفیت از آثارشان از طریق ایمیل و تلگرام و یا واتس آپ میتوانند در این بخش فعالیت نمایند.

از بین مربیان و کاربران قدیمی  و جدید الورود که از طریق این سامانه طی سالیان قبل با ما همکاری داشته اند برای شرکت در بخش فروشگاهی بین المللی در شانزده کشور اسلامی دعوت میشود تا بتوانند آثارشان را بهتر ارئه دهند. برای توضیحات بیشتر با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید.

تمام تلاش و دغدغه ما حفظ میراث کهن ایران باستان بود که به فراموشی سپرده شده بود. با استعانت از ایزد منان و لطف و برکت قرآن توانستیم این هنر منسوخ و مهجور را به عرصه رقابتهای هنری بیاوریم که هنوز به جایگاه واقعی اش در ایران نرسیده است  که تلاش شبانه روزی ما با خلق آثار مطرح و قابل ارائه در مجامع هنری  به این مهم دست یافته است. انشالله زین پس شاهد رونق  بیشتر این هنر در بین هنرجویان و فعالین  خواهیم بود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.