دوره مقدماتی.

شامل ده تکنیک پایه استاندارد. توجه : این دوره مهمترین دوره زیر بنایی برای شروع است که به تمام زوایای پنهان ” هنرسوخته نگاری” در ادامه آموزش میتوانید دست پیدا کنید و الا در نیمه راه فقط درجا میزنید و پیشترفتی نخواهید داشت. این دوره مقدماتی  هنرسوخته نگاری حاصل بیش از هزاران ساعات آموزشی طی آزمون و خطاهای  مکرر است که به راحتی در اختیار علاقمندان واقعی و هنرمندان متعهد قرار میگیرد . شهریه دوره مقدماتی پانصد هزار تومان میباشد .

دوره متوسطه :

در این مقطع از آموزش هنرسوخته نگاری  شما میتوانید تکنیکهایی که آموخته اید را شکل دهید. یعنی تکنیکها را برای انتخاب سوژه های خود انتخاب کنید . در این دوره استعداد هنرجو به سمت یکی از سبکها و روشهای هنری هدایت میشود. شهریه این دوره  هفتصد هزار تومان است . دانشجویان  و خانواده محترم  فرهنگیان و ایثارگران  تخفیف ویژه می گیرند

دوره پیشترفته :  

در این دوره هنرجویان راه خودشان را پیدا میکنند و در یک  مسیر درست که استعداد و علاقه اش را دارند حرکت میکنند. به طور مثال دراین مقطع هنرجو به سبک طبیعت بیشتر راقب میشود و در این زمینه آثار خوبی را خلق میکند و تکنیکهای این بخش را بهتر اجرا میکند. شهریه این دوره یک میلیون تومان میباشد.

دوره عالی

در دوره عالی که هنرجو به یک مربی سطح  سه رسیده است میتواند هنرجویان تازه کار را آموزش دهد. از برنامه های آموزشی  میتوانیم به خلق آثار مینیاتوری ظریف و تلفیق رنگهای  متعدد اشاره کرد. تفکیک  رنگ های “سوخته” از یکدیگر در نشان دادن  بافت اصلی  سوژه بسیار مهم است . شهریه : دو میلیون تومان

دوره ممتاز 

دوره ممتاز ویژه مربیان سطح دو میباشد . در این دوره به تکنیکهای تفکیک و تلفیق رنگهای سوخته دست پیدا میکنید. همچنین تکنیکهای طراحی چهره به طور اصولی و استاندارد را فرا میگیرید. از دیگر مباحث آموزشی در این مقطع آشنایی با تکنیکهای اجرای سوخته نگاری در هنر تذهیب و گل و مرغ است. یادتان باشد ما از تکنیکها و متدهای حرفه‌ای سخن میگوییم.

دوره های حرفه ای

این دوره ویژه مربیان سطح یک میباشد. مربیان در این دوره میتوانند دوره های طی کرده را به سطح های پایین تر آموزش دهند. در این دوره تمامی تکنیکهای هنر های تجسمی اعم از خطوط مختلف نستعلیق  ، شکسته نستعلیق ، ثلث ، نسخ  آموزش داده میشود. همچنین تکنیکهای آموزشی برای طراحی  و  رنگ آمیزی  پرندگان  در اختیار شما قرار میگیرد.

دوره  استادی  .

این دوره جدای از مسایل آموزشی ، هنرمند باید حد اقل ۱۵ سال واقعی با ارائه مدرک معتبر سازمانی از اولین نمایشگاه جمعی یا انفرادی  اش گذشته باشد . در ایران اساتید واقعی و زحمت کشیده ، به تعداد انگشتان یک دست بیشتر نمیرسند. ” استاد مصطفی اخواص ” استاد عباس کنعانی” استادعلیرضا سرباز” “استاد امین سلطانخواه ” استادمرحوم واحدی” این بزرگواران را میتوان در سبک اجراییشان استاد خطاب کرد. متاسفانه کاربران و هنرجویان اینترنتی داشته ایم که مدت فعالیتشان  در این هنر به دو یا سه سال نمیرسد که با “عدم رعایت اصول اخلاقی در هنر”  ، که از شروط اصلی نام استاد است  ، برای خودشان لفظ استاد را بکار گرفته اند و هنرجویان تازه کار و بدون اطلاع  ، به اشتباه لفظ مقدس استاد را برایشان بکار میبرند. تقصیری ندارند و این هنرجویان احترام میکنند و به کسی که خودش را استاد خطاب میکند این لفظ را برایش استفاده کرده اند . زین پس قداست لفظ استاد را حفظ کنیم و به هر تازه کاری که قلم  به دست گرفته نگوییم  استاد.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.