عشقواره سفیر ولایت در ۲۲ بهمن برگزار شد

https://www.irna.ir/news/83670456/%D8%B9%D8%B4%D9%82%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%B3%D9%81%DB%8C%D8%B1-%D9%88%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%DB%B2%DB%B2-%D8%A8%D9%87%D9%85%D9%86-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%B4%D8%AF

تهران – ایرنا – مدیر موسسه «سوخته نگاری ایران» گفت: عشقواره فرهنگی و هنری سفیر ولایت در یوم الله ۲۲ بهمن و همزمان با برپایی راهپیمایی برگزار شد.

«مرتضی نداف» روز سه شنبه عنوان کرد که این رویداد عاشقانه با زبان هنر تقدیم روح بلند و نورانی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی شد و هنرمندانی از ۶ استان کشور شامل تهران، البرز، قم، سمنان، اصفهان و خوزستان آثاری در رشته های هنر سوخته نگاری، نقاشی و خراش فلز خلق نموده اند.

وی افزود: این آثاری مربوط به شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی رضوان الله تعالی علیه و سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی است که با این اقدام خواستیم، التیام بخش داغ خانواده های این عزیزان باشیم.

نداف ادامه داد: واقعا برای ملت ایران، تحمل این داغ‌ها سخت است. به نوبه خودم از تمامی هنرمندانی که بدون هیچ حمایتی در این امر فرهنگی مهم شرکت کردند صمیمانه تشکر کنم.

وی افزود: این آثار  در شب ولادت حضرت علی (ع) در تهران در دومین دوره جشنواره ملی مقام پدر به نمایش گذاشته می شود و به هنرمندانی که در این عشقواره شرکت کردند، لوح تقدیر از سوی “موسسه سوخته نگاری ایران ” اعطا می شود.

مدیر موسسه سوخته نگاری ایران خاطرنشان کرد: این عشقواره با مشارکت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۶ تهران و حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

دشمنان انقلاب و مردم ایران در ماههای اخیر توطئه های خود را علنی تر از گذشته به اجرا در می آورند و با گستاخی تمام، فرمانده رشید آنان، سردار قاسم سلیمانی را در حالی که مهمان کشور همسایه – عراق – بود، ترور کرده اند.

ایرانی ها امروز در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، نشان دادند که مدافعان وطن و انقلابشان برای همیشه در دل آنان جای دارند و ایرانی ها همچون سال ۱۳۵۷ انقلابی مانده اند.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.