به همت بنیاد فرش رسام عرب زاده و موسسه فرهنگی اکو رویداد هنری طهران آغاز شد

رویداد هنری طهران آغاز شد
حضور مرتضی نداف در رویداد هنری طهران در موسسه فرهنگی اکو
رویداد هنری طهران
رویداد هنری طهران به همت موسسه فرهنگی هنری رسام عرب‌زاده، در چهار بخش هنرهای تجسمی، فرش، مد ایرانی و موسیقی کار خود را آغاز کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، «رویداد هنری طهران» غروب یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ در موسسه فرهنگی اکو کار خود را آغاز کرد. این رویداد قرار است طی سه روز و با حضور هنرمندانی در عرصه‌های، هنرهای تجسمی، فرش، مد ایرانی و موسیقی برگزار شود.

در افتتاحیه‌ی این رویداد چهره‌هایی مانند شهرام ناظری، محمدمهدی مظاهری رئیس موسسه فرهنگی اکو، میرحمایت میرزاده و بشیر خالقی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، پروفسور حسین باهر، حسام زندحسامی مدیرکل تجاری سازی معاونت فناوری ریاست جمهوری و فرشته دستپاک رئیس مرکز ملی فرش ایران، حضور داشتند.

رویداد هنری طهران به همت موسسه فرهنگی هنری رسام عرب‌زاده و با مدیرمسئولی سعید محمدزاداکبری برگزار می‌شود.

همچنین در بخش هنرهای تجسمی آثاری از پرویز تناولی(اثر هیچ)، محمود فرشچیان، رضا بدرالسماء و آداک جمشیدزاده و مرتضی نداف به نمایش درآمده است.

در سه شبِ برگزاری رویداد هنری طهران، سه گروه موسیقی به اجرای برنامه می‌پردازند. در شب نخست و پس از مراسم افتتاحیه گروه «آقای سماع» با سرپرستی امیرحسین حسنی‌نیا به اجرای برنامه پرداخت.
در شب دوم این رویداد، یعنی ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ گروه «ژیوار» اجرای برنامه دارد و در شب سوم هم گروه «لیان» به سرپرستی محسن شریفی‌نیا روی صحنه می‌رود.

رویداد هنری تهران، رویدادری است چند منظوره که با هدف شناساندن بخشی از اتفاق‌های هنری معاصر تهران در زمینه هنرهای تجسمی، فرش، مد ایرانی و موسیقی در چهار جشن باستانی نوروز، تیرگان، مهرگان و سده برگزار می‌گردد.

آثار هنری ارائه شده در این چهار رویداد به صورت سالنامه هنری رویداد تهران در یک مجلد منتشر خواهد شد.

رویداد هنری طهران
رویداد هنری طهران
رویداد هنری طهران

رویداد هنری طهران

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید